So here is what looks good a Fairplay this week...
There is a coupon on the front. Buy a gallon of Deans Milk AND Quart of Deans Ice Cream and pay $3
Aunt Jemima Waffels $.88/ea There is a limit but I cant see what it is
4 lb bag Dominos Sugar $1.88
Gallon of Deans Milk $1.99 but why not pay $1 more and get the Ice cream too!
Tony's Pizza 10/$10 There is a $1/2 printable here but I am not sure if they will accept it so BUYER BEWARE!
Price wise that is what I saw that is good. I wil probably get some produce also if it looks good.
I am anxiously waiting \for the Jewel ad mamma needs new pans, lol
No comments:
Post a Comment
This is for you to ask your questions or make a comment